kehalised olid täna jälle väga normaalsed, peaks mainima jah. alguses üritasime võrkpalli kuskilt lae alt alla visata teise palliga. lubasin 10 eurot anda sellele, kes alla saab selle. Karina ja Jete üritasid, aga pall jäi sinna üles ikka. ja mulle jäi raha ka alles. siis Anita pani muusikat ja hakkasime tantsima. reivisime shark in the water'i järgi ja whip my hair ja what's my name ja ohjumal mis kõik veel. suht normaalsed oleme. ei väga vinged kehalised olid täna, ei kurda.
hea on see, et ma sain endale ühe musi, kes mu õhtud sisustab. kiiiiish oled :)
aaaaaa ja ha ha ha, mul on ka koolist vaba homme! jeashh magada saab.
paar pilti ka siis.

Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar