20.01.11

why give up before we try?

olen jälle natuke ära unustanud selle blogi siin. pole midagi erilist kirjutada ka. kõik päevad on nii sarnased ja midagi lahedat ei toimu eriti. kool ja kodu ja trenn ja kodu. phm nii ongi igapäev. ei jää aega millegi rohkema jaoks. ja ma koguaeg nii väsinud ka + need peavalud, mis igal teisel inimesel on praegu..
kehalised olid täna jälle väga normaalsed, peaks mainima jah. alguses üritasime võrkpalli kuskilt lae alt alla visata teise palliga. lubasin 10 eurot anda sellele, kes alla saab selle. Karina ja Jete üritasid, aga pall jäi sinna üles ikka. ja mulle jäi raha ka alles. siis Anita pani muusikat ja hakkasime tantsima. reivisime shark in the water'i järgi ja whip my hair ja what's my name ja ohjumal mis kõik veel. suht normaalsed oleme. ei väga vinged kehalised olid täna, ei kurda.
hea on see, et ma sain endale ühe musi, kes mu õhtud sisustab. kiiiiish oled :)
aaaaaa ja ha ha ha, mul on ka koolist vaba homme! jeashh magada saab.
paar pilti ka siis.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar