16.01.11

sorri tõesti, kui ma kellelegi sitasti ütlen või lihtsalt kahtlane olen, aga mul on tõesti nii kuradi raske kõiki neid tundeid enda sees hoida pidevalt. ma vihkan seda, aga muud võimalust ei paista olevat. väljapääsu pole. nüüd peangi neid tundeid enda sees hoidma või siis ootama, kuni ma need alla suudan suruda. lähiajal seda ei juhtu. niiet ma ütlengi vahel sitasti ja mul tulevad järsku mingid imelikud tujud. sorry everybody, aga ma ei saa midagi teha sinna.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar