09.01.11
oooooooooo jumala perses. istusin oma toas ja järsku läks mu tuba, koridor jms pimedaks. isa passis: MIS TOIMUB?. elutoas ja köögis läksid ka lambid kustu. seinakontaktid ei tööta. saunas, sauna eesruumis, all arvuti ja telekas töötavad ja jussi toas ka kõik korras. mu arvuti ei tööta. wtf nagu. nii ei saa olla. isa ja ema käivad mööda maja ringi edasi-tagasi, on räigelt närvis. ma ka. ma ei saa ilma oma arvutita elada ja tahaks oma telekat vaadata ja süüa ka ei saa minna võtma sest külmkapil pole voolu ja ma ei näe ka köögid midagi. isa vaatas, kas lõi korgid välja, njet. kõik on parimas korras aga millegipärast sittagi ei tööta majas. maailmalõpp tuli vist. minujaoks küll :D almost. aga kui homme korda ei saa seda jama kuidagi, siis arvatavasti ma olen kadunud mõneks ajaks. tsaupaka
Tellimine:
Postituse kommentaarid (Atom)
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar