09.01.11

I hope you don't mind

ohgod, pikk postitus tuleb. igatahes, üritasin ka seda glee'd vaadata ükspäev, millest kõik nii vaimustuses on. ma vaatasin 5 minutit ja panin teleka kinni, sest see on totaalne mõttetus. täielik seosetu jama ja ajaraiskamine minu jaoks. :)
ja ongi vaheaeg läbi juba. ma ei jõudnudki lauda sõitma minna. aga noh, eks ma ootan veel siis natuke. kunagi varsti saab ju Otepääle minna võibolla ja millalgi märtsis Soome ka. oeh. homme peab kooli minema. nii räigelt tahaks, aga samas ei taha üldse. ei viitsi tõusta ja õppida ei viitsi ja sada muud jama. aga rahvast tahaks näha ja nalja tahaks teha. homme hakkavad trennid ka uuesti. hakkame uut kava õppima arvatavasti, niivinge!
mul ei tule pähe praegu midagi, mis kribada siia veel, niiet ma lisan hunniku pilte nüüd.






JUSSI SÜNNIPÄEV!







KATI SÜNNIPÄEEEEEEEEV!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar