13.11.10

shame

käisime Sofiga metsas jalutamas täna. lasime tal üle pika aja vabalt joosta jälle ja ta oli üliõnnelik ja tegi turbokiirusel ümber puude/põõsaste ringe. siis väsis ära ja otsis kõige mõnusama koha, kuhu pikali heita. selleks oli porilomp muidugi, mis oli täiesti soppa täis. ilusast heledast koerast polnud midagi järgi enam. ta on nii loll ikka. käisime mere ääres ka korraks. Sofi oli nii õnnelik, hakkas kaevama kohe ja vetikaid sööma ja isegi ujumas käis! minu tubli kutsaa. Siis tuli Emma ka ja nad mängisid veits. pool 5 jõudsime koju ja Sofi sättis magama kohe. siiamaani magab.
homme tlnasse kinnnno ja õhtul pizzzzzzaaaaaaaaaaaaaaaaaa! : )





jep, mul on varajased jõulud. ma ei suuda ära oodata lihtsalt!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar