oooooooh tänane playbacki proov läks jälle nii hästi. vahepeal ainult Anita pani poole tantsu pealt räigelt tokki. järsku käis pauk ja ta oli kõhuli maas. mwhahahahaah, see oli väärt vaade. arutasime veel igasuguseid asju seal ja jõudsime päris mitmele otsusele. kahju ainult, et üks alt hüppas ja nüüd tervet klassi alt veab, aga noh mis siis ikka teha. sundida ei saa kedagi.. ikkagi tahaks megalt playbacki juba. tulge kõik vaatama ka. 18.november kell 19:00 HWG aulas!issand jumal mis teil viga on?! kirjutage jah igale poole 'ma ei taha tagasi eestisse' jms. mida te vingute? ärge tulge siis tagasi, keegi ei tahagi! : D tegelt jah, pole asi nii hull aaaaaga ikkagi vääääga nõme on see.
ja üks asi ajab mind veel nii keema, aga sellest ei räägi, sest kui räägiksin, oleksin paljude arust Paha Kristin. vot
homseks pole mingeid plaane. pidime Jeteeega ette võtma midagi aga eks vaatab. vaja film valmis saada ja salli ka kududa. ahh seda jõuab pühapäeval ka. nüüd peaks alla tšekkima minema, kas süüa ka saab juba. kõht on nii tühi. ohgod
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar