21.11.10

i hope



saimegi uue teleka elutuppa üles pandud. üks jama on ainult veel, et paar juhet ei klappinud ja peab sobivad juhtmed sebima kuskilt. agaa sellega olen küll väga rahul, et suurem telekas nüüd mu toas on. sobib nagu valatult. heh. tegelt ma pole üldse harjunud veel ja kui elutoas tundus see telekas nii väike siis minu toas on see räige lahmakas. aga ilus on ja rahul olen : )
reedel on liisu sünnipäev ja mul pole õrna aimugi, mis talle kingin..
laupäev tuleb ülituus. terveeee öö 2kesi meil Jetega. vaatame filme öö läbi. magama pole vist mõtet minna, sest koer ärkab kell 7 nkn ja tuleb õue minna temaga. pidime laupäeval millalgi Kärdi kutsukese juurde mängima minema Sofiga. jaa võibolla on see pisike Sofi sugulane, niiet mõnusmõnus.
oh my god, ma nii loodan. ma loodan et kõik läheb ikka hästi ja mingeid probleeme ei teki. me kõik hoiame pöialt ja loodame teie peale, pisikesed! : )

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar