oeeeh pidasin oma süntsi täna. niihea oli jaaa nalja sai ja zuper. kõht on megatäis. enamus kinkisid raha, mis pole üldse paha tegelikult, sest mul vaja teatud asja jaoks koguma hakata. Triin ja Karina kinkisid igasuguseid asju mulle, mis olid suure paki sees. alustades jogurtite, küüslaugu ja vitamiinidega ja lõpetades kõrvarõngaste, kreemide ja stringidega. haiged inimesed : D aga siiski aitähhh musuuuuud. Jete käest sain adidase lõhna, mida ma soooovisin, jesssssssss. pilte tegime ka palju, aga need saabuvad hiljem vist :)
ma naeran praegu, sest sain ühe uue sõbra endale, rääkisime paar-kolm sõna msnis ja juba tahtis kaugsuhet, ma ei või hahaahahaha.
ja btw palju palju õnne Tanel! :)
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar