02.11.10

BDAY!

jeeeeeeeeeeeeeeeee mul on sünnipäeeev! ja see on nii kuradima hea olnud. nii paljud on õnne soovinud ja kallistanud ja mul nii hea tuju. ainult üks 'sõber' vedas alt, a mind ei koti ka eriti. ei tohi sellepärast oma head tuju rikkuda! ikkagi niihea päev. I'm so happy!
täna kirjutas mulle meilile üks ammune tuttav. oeh, ma ei ole temaga nii ammu rääkinud ja ma loodan, et hakkame nüüd jälle tihedamalt suhtlema, kui ta msni kuidagi kätte saan. lapsepõlvesõber siiski mul :)
ooooohfuck(sry) mis minuga täna juhtus see on lihtsalt kõige haigem asi üldse ma ei tea. käisin Sofiga jalutamas kuskil metsa sees ja rääkisin empsiga telefonis. samal ajal Sofi võttis kuskilt puu juurest mingi lehe. pärast vaatasin et see on pasteet ja mõtlesin et ei lase tal seda igaksjuhuks süüa ja hakkasin valgete kinnastega ära võtma seda. pärast oleksin saanud kindad ära pesta vms ju. aga kui ma talle selle kinda suhu pistsin ja välja võtsin, avastasin et see ei olegi pasteet, vaid totaalne inimese pask ja ma olin koera peale niiii kuri. läksime siis koju ja viskasin õue prügikasti need kindad. oleks saanud vbla ära pesta, a see hais oli tappev ja ma ei suudaks neid kindaid kätte panna enam, kui pähe tuleb mõte, et ma olen nendega inimese sitta katsunud mwhahahaha. nüüd on päris naljakas mõelda, aga see oli tõsiselt kõige rõvedam asi mis üldse olla saab..
õhtul käisid vanaemad ja vanaisa ja onu pere sünnipäeval mul. tore oli ja särkivärki ja ma sain megalt naera, kui vanaema haapsalu kahest paksust homost rääkis. tsiteerin oma vanaema nüüd: ,,Nägin täna kaubamajas homosid. pole ennem haapsalus näinud, aga need 2 paksu meest olid ikka räiged peded!" hahahahahahah ma ei saa, ma siiamaani naeran.
suuuuuuuuuuuuuured tänud kõigile õnnesoovijatele ka! :)

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar