





räigeräige päev ikka. mingisugune üleeilsest hakkasid mul hingamisraskused. mul pole õrna aimugi, millest need tulenevad, igatahes need on mul mingi aja tagant. viimati oli millalgi suve alguses vist(?). igatahes, pikali on hingata üliraske ja kui õhtul külma õhuga õue lähen ja siis tuppa tulen, pean kohe istuma ja hingamise normaalseks tagasi saama kuidagi. koeraga enam õhtuti sp väljas eriti käia ei saagi. nii valus on pärast. nagu mingi klapp lääb ette ja lihtsalt õhk ei tule sisse.. kohe pean koeraga jalutama minema, sest kedagi teist ei ole kodus. üritan hakkama saada ikka : O
terve klass läks musaõpsiga tülli täna. ta on nii haige. phm ma arvan, et see ei ole enam meie süü, kui tervel klassil on hinne 6 või sellest allapoole. ülespoole polnud ühtegi hinnet. ebanormaalne. ta lihtsalt ei kirjuta tahvlile ja ei räägi nendest asjadest, mis tunnikontrollides küsib. ja siis ütleb et me oleksime ju võinud internetist vaadata. nalja teed v? kas ma pean vabal ajal iga aine kohta internetist infot juurde otsima, et ÄKKI kallis õpetaja küsib seda tunnikontrollis?!?!?! väga haige. siis ähvardas klassist välja minna ja ukse lukku panna. ta peab meie eest vastutama ja ta ei saa mingi lampi klassist välja jalutada lihtsalt ja veel enam meid luku taha panna! maybe mul tekib paanika ja hüppan aknast alla. okei, nali. aga siiski. lõpuks hakkas veel vägivalda ka kasutama. käisime õppealajuhataja juures terve klassiga ja ega ma tegelikult ei teagi, mis õppealajuhataja Gretele ja Kertule vastas selle jutu peale. aga siiski asi on põhimõttes!
siis ajaloo õpetaja saatis need õpilased koju, kellel ajaloos head hinded on. nad ei pidanud kontrolltööd tegema. tõesti jube lahe oli nii. põhimõtteliselt milles ma süüdi olen, et ma ajalugu ei mõista ja mul tõsiselt kõik need valitsejad ja sõjad ja aastaarvud jms pähe ei jää? ma arvan, et see oli suhteliselt ebaaus aga mis möödas, see möödas. minu jaoks oli see KT suhteliselt kerge ikka. aga eks ootame hinde ära ja siis vaatab edasi.
jees, palju vingumist mu poolt eks, aga lihtsalt kui eile oli heaaaa päev ja koolis läks kõik hästi, siis muidugi ju täna ei saanud samamoodi jätkuda, pidi ikka miskit nõmedat juhtuma. ega iga päev ei saagi perfect olla, aga võiks ju!
ohgod, ülehomme on festival!
& Triiiiiinuke sorrrisorrrrisorrrri veeeelkord : s

Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar