terrassi peal oli lumi ja Sofi läks nii pöördesse. kaevas ja sõi seda ja möllas ringi ja see oli lihtsalt kõige armsam asi, mida ma näinud olen. liiiga nunnnuuu.
emps ja iss tõid tlnast pizzat ja uue pluusi ja kõht on täis ja hea olla. nüüd tahaks tudule minna. aga ennem peaks vist toa ära koristama, ei mahu liikuma.
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar