ahhhh kui kuradi õnnelik ma olen. võitsime KRE(Kauni Rühiga Ellu) täiesti ära. üliräige tunne lihtsalt. oleksime peaaegu ajalugu teinud a 1 punkt jäi puudu! 1 PUNKT!!!!!! see kohtunik pani kiusu pärast selle 9 punkti meile vist. kui 10 oleks pannud, siis oleks 200 punkti koos olnud ja oleksime räiget ajalugu teinud. oehh.. nii hea tunne on : ) 2 kuldplaati VK Kirkel käes! we rock, girls!
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar