Liis maksis lõpuks ometi võla ära mulle. vedasime kihla, mis päeval on esimene advent ja ma võitsin siiski. 1.- pidi tooma mulle : D
oeh, Jete on haige ja nüüd mul ka mingi kahtlane. hommikul oli juba. mõtlesin et savi et lähen kooli ikka, koolis oli norm kõik ja nüüd kui koju tulin hakkas jälle halb. loodan, et mingi viirus pole.
see on nii kuradi nõme. ma tean jah, et ma ütlesin nii palju, mida poleks pidanud ütlema, aga see oli minu arvamus lihtsalt. noh, siiamaani on. aga ikkagi, see teeb nii nõmedalt haiget kui ma nüüd mõtlema hakkan. tahaksin siiski nii väga. aaaga jah in my dreams eks..
2 veerandihinnet on välja pandud juba. inglise keel on 10 ja ajalugu 8. noh, ma olen rahul nendega tegelt. aga kui bioloogia jääb nii, nagu praegu on, siis ma küll rahul ei ole. aga homme õhtul pannakse hinded välja alles ja ma loodan, et mõned ained muutuvad paremuse poole veel. homme on näiteks füüsika KT, see peab hästi minema! ja musaõps võiks ka selle halva hinde ära parandada juba. tal läheb päris kaua aega ikka ma vaatan. keemia tuleb 9, sellega olen väga rahul! oeh, ma ei viitsi praegu rohkem hinnetele mõelda. mul ajab pea sassi see kooliteema kõik. 3 päeva veel ja nädalaks ajaks vabadus!
oooeeeh ma niiiiiiiii ootan Soomet ja Otepääd juba. ma ei suuda ära oodata, päris tõsiselt. ma läheksin kohe mäele, aga palja muru peale pole mõtet väga vist. davai lumi, tuleeee juba! jaaaa maitea, soovitan kõigil lumelauatamisega tegeleda. noojah, mõndasid ei huvita üldse, aga keda vähegi huvitab, proovige! ma luban teile 100%, et hakkate seda armastama. alguses on megaraske ja ajab täiega vihaseks, et miks üldse selle laua peal püstigi ei seisa. oeh, ma viskasin mitu korda laua nurka ja valasin pisaraid a näed, nüüd ei vahetaks lumelauatamist absoluutselt mitte millegi vastu. see on täiesti räigelt hea tunne lihtsalt, kui tõstukiga üles mäe otsa jõuad ja tuled tõstuki pealt maha ja siis seisad lihtsalt ja vaatad seda mäge, mis su ees on. siis lükkad hoo sisse vaikselt, lased tagumise kandi peale ennast. siis esimese kandi peale ja nii kordamööda. vahepeal lähed hüpekasse ja lendad räigelt. siis oled esimese kandi peal ja pöörad tagumise kandi peale niim, et lund lendab räigelt. awesome! ma ei suuda ära oodata.. my looove
ja ma loodan, et kui Soome minek on, et siis on päikselised ilmad, saaaaks ilusaid pilte teha : P
kes viitsib, võib seda ülimõnusat videot vaadata. VAJUTA SIIA!
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar