käisime tlnas täna. hambaarsti juures ja empsil oli vaja ka paarist kohast läbi käia. see on hea, et hammastega kõik korras mul ja alles aasta pärast peab tagasi minema sinna. niituuus. siis käisime hes'ist ka läbi jaaa ostsime burksi. : )mu koer näris täna mu kõrvaklapid katki, kas pole lahe? tegelt pole hullu, sest ma sain empsi kõrvaklapid ja need paremad isegi.
ooooh 4 päeva veel ja siis mu sünnipäev. tegelikult jätan oma suurima kingisoovi endateada jep, pole vaja kellelgi teisel teada hihih. ja siiis ootan megalt reedet ja siis laupäeva!
homme on siis Jete juurde minek. möllame 2kesi. teeme vaheajalõpupartyt. ja kui keegi välja tahab või niisama igav on, siis helistage meile 24/7! 5084337 : )
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar