ooeeeh meeletu õhtu ja öö oli. tegime šokolaadi mousse'd, mis oli küll väga hea, aga nüüd ei taha sellest pikka aega midagi kuulda. ja siis sellega oli räige jama veel. noh, tegelikult oleks pidanud selle mingi poole tunniga valmis saama a me tegime seda peaaegu 2 tundi sest meil läks kõik perse mwhahhha. ei tegelt jah, päris tuus värk.tegime igast asju veel öösel. kõik ajas päris närvi ka. mousse'ga läks veits jamasti, chatroulette ei tulnud lahti ja elioni digitv pani näkku mõnusalt ja me ei saaanudki filmi tellida, nuuuux. pole hullu tegelikult, sest meil oli muudki huvitavat teha ja naerda sai ka kõvasti iga asja peale. Jete suutis oma lambi ära lõhkuda jms. ja ma oskasin kassi alati nii närvi ajada, et ta tuli kallale mulle haahahaa. kella 5ni pidasime vastu, rohkem ei suutnud ja keerasime magama ära. hommikul ka magada ei lastud, emps helistas pool 1 et davai tule koju koera valvama, tal vaja tööd teha.
nüüd olengi kodus, istun ja passin üliväsinud. sööma pole ikka veel viitsinud minna ja pessu veel enam. tegelikult täna peab ju haapsalu salli kuduma(fuuuuuuuuuuck) ja homsed asjad kokku panema ja küüned ära lakkima ja veel sünnipäeva peale mõtlema ja poes peab ka veel käima ja saun on täna ja omg, vist ei jõuagi magama täna. tuus.
& ooohfuck kui hästi pisike Maddi Jane laulab, megaräige lihtsalt : )
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar