



step up 3D nähtud lõpuks ometi. kohutavalt hea film. sõnu pole. niiiiiiii ilusad mehed ja kõik tantsivad niii hästi ja on nii ilusad üldse ja ma nii kade. õõõhhhh. tahaks ka osata nii hästi tantsida, täiesti räige lihtsalt. kui klassiga seda vaatama lähme vbla uuesti tlnasse, siis lähen kindlasti kaasa. üliräige elamus lihtsalt. väääga sick värk! kes näinud pole veel, minge KINDLASTI, soovitan ülikuumalt. ma ainult seda vaataksingi nüüd. youtube's käib koguaeg kas final battle, 1. voor või 2. voor. üliüliüli ma ei tea, ma ei leia sõnu. üliräige lihtsalt! parim! : D
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar