Karina sünts oli ülivingeeee. Sõime räigelt ja jooksime mööda hoovi ringi ja osad piffid käisid ujumas ka vahepeal. tegime palju pilte kaa ja phm kõik pildid triinu fotokas ainult minust ja jetest ongi nh. nii peabki! siis loopisime arbuusi õues, mis oli megaraske(!) ja see kukkus maha ja läks katki. präast tegime arbuusimahla sellest ja nalja kui palju oli. terve köök oli arbuusi täis ja Triin ja Regina küürisid põrandat pärast mwhahaha. vahepeal Triin tahtis mulle vahukoort ka näkku visata. tegime kung fu-d ja värki Triinuga jaaa tuusvärk. Triin on üldse hea semu mul. vaatasime camp rock 2-te ka ja Anita laulis meile koguaeg neid laule. mul on praegugi naljakas veel. oeh väga tuuus oli. siiamaani naeran neid nalju. ma ei tea, kus nali oligi tegelt..
pilte saaab hommmmmme õhtul!
ja homme hommikul tlnasse minek. Kinnnnnnnnnnnno! Step up 3D jejejjjejejej
I love you Triin. teeme arbuusimahla!
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar