ma tilgun. jeap, ma tulin 2 km jala praegu. pole hullu. mis siis, et juuksed tilguvad, ripsmetušš on mööda nägu laiali, villane jakk ja nahast kott(mis ei tohi märjaks saada) on läbiligunenud, tennised samuti, pea valutab, tahaks ema-isa peale karjuda, ja lõppudelõpuks sõitis üks veoauto nii mööda, et mul ei jäänud ükski koht kuivaks. aitähhh.
tahaks nüüd süüa, süüa ja veelkord süüa!!!!
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar