õhtul käisime Toitsi sünnipäeval. sõime ja jõime ja värki. vaatasime Jussi ja Saskiaga filmi. pärast Saskia ja Lisett tulid Sofit vaatama korraks ja siis jäin Sofiga koju. käisime jalutamas ka korraks. ma jäin mingi kell 10 magama juba teleka ette. ärkasin iga poole tunni tagant ja Sofi näris mingit jura. järelikult ta ei maganud 3 tundi, mis on suur surprise. kui teised ka koju tulid, siis kobisin voodisse ümber. tuli välja, et sellel ajal kui ma teleka ees magasin, siis isa magas õues 3 tundi hah. hommikul ärkasin 12. pidime Jetega pildistama minema täna aga ilm rikkus ära need plaanid jälle. õäöü, võiks vahepeal ilusaid ilmi ka tulla ju? muidu jääbki sügisest jälle mingi masendav mälestus.
ikkagi tahaks juba jõule. jõulutunnet ja seda valgust, kui õues on pime ja elutoas kuuse peal küünlad põlevad. supeeeeer tunne on see. jaaa jõulusööki ja seda tunnet ka, kui lähedased sugulased maal ümber suure laua istuvad ja vanaema tehtud ülihead toitu söövad mmmmmmmm. Rogerrrrr, we like it. Ja tahaks lund ka juba. Sofil on ka esimesed jõulud ja esimene lumi siis, awww :) mu pisike nunnuke. ja muidugi, MÄELE MÄELE MÄELE. niiet, hakkame päevi lugema jõuludeni või mis? :) (sry Jete)
oeh, ja mul mingi teema nüüd, et tahan meeletult endale selliseid pisikesi ingleid kapi peale. mingisugune sügav mõte tundub olevat ka sellel, aga ma ei teagi täpselt. võibolla tean, aga põhjust ei ütle. siiski, mul 3 tükki olemas juba! (räigelt palju mhm). küll neid rohkem tuleb!

Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar