02.08.10

Die, bitch, die!

mingi tunni aja eest oli mu toas üle 50 sääse. jah, nii see on. ma ei tee nalja. ma ei valeta. tõsijutt. nüüd on neist järgi vaevalt 2. jah, ma tegin terrorit. käega, padjaga, kärbsepiitsaga. nüüd on nii hea tuju. toast on saanud surnuaed ja hommikul tuleb hakata sääselaipu korjama ja seinu ja lage verest puhastama. kõlab nii, nagu ma oleks mingi räige killer. olengi. ja olen edaspidi ka. Kuusalu Martin arvab, et ma saan sellest trauma, et korraga niipalju elusolendeid tapsin. ei saa ma midagi. mul savi nendest sääskedest. aga, ma nüüd lõpetan. leidsin veel ühe sääse.. võibolla leian veel. mul on killimise-tuju!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar