pidu on täies hoos. need ülinunnud njuufad ei tulnudki ja ma olen niikurb. põhimõtteliselt öeldi mulle, et ma olen juba nii suureks printsessiks kasvanud. mida veel. hea nali, aga naerma ei ajanud. aaaahhh mu pea valutab ja kõht on tühi(jah,tühi!) ja mingi kärbes kiusab ja ma ei tea. vähemalt räägib mu kallis Dannu juttu mulle ja teeb tuju heaks. homme õhtul Jetega linna peale möllama ja päikeseloojangut pildistama. ja et oleks siis ilus ilm ja selge taevas!pean mainima veel, et avastasin enda jaoks greibi. niiiiihea
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar