19.07.10

I think about him all the time.





käisin täna üle pika aja väljas ja avastasin, et linnas liigub nii palju tuttavaid ringi. isegi liiga palju. mõndasid ei oleks pidanudki nägema.. aga pole hullu. käisime viigi ääre pilte tegemas ja tšillisime niisama ringi Jetega. Nägin Luike ka, a ta mind ei näinud vist. igatahes, tuus õhtu oli.
pärast käis Roger ka veel siin ja siis rääkisin Madliga juttu natuke. eluaeg olen kartnud teda ja nüüd äkki ta lihtsalt tuleb rääkima ja on nii sõbralik ja värki. hea tunne tekkis.
hiiumaale minek jääb ära vist. millest on muidugi väga kahju. nuuuuks
vaatab, võibolla viitsib homme topul ära käia. ei tea veel
ootame sajaga nädalavahetust :)
tegelikult on üsna kurb olla ja ei tahaks miskit enam!





Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar