21.06.10










ma viljandist tagasi ja nõmedas tujus. hea meelega oleks viljandis edasi. nii hea oli seal. käisime Simone lõpetamisel. Simone nuttis ja ma nutsin ja kõik nutsid ja nii armas värk oli.
pärast läksime Ene ja Rauli juurde pidu tegema. Süüa sai palju ja hea oli üle pika aja sugulasi näha jälle. Marta-Lota on ka juba nii suureks ja ilusaks tüdrukuks kasvanud. Marleen ka! väike Markus ja Romet ka nii suured juba. aeg läheb kiiresti, vist.
minult küsiti koguaeg, et ''miks sa nii kurb oled?'' a omaarust ma küll kurb ei olnud. aga, ju see kõik siis paistab välja, mis mu sees peidus on..
õhtupoole läks käest ära. siidrit ja viskit ja veini segamini. ei olnud vist kõige parem tunne pärast?
kõige targem on nii, kui ma su ära unustan. tegelikult olen seda ammu teinud juba aga sa ajad mind ikka täiega närvi. ja ära tule enam minu juurde, ma ei taha sind siia. ausalt. sa ajad ainult närvi mind. osta elu endale! :)

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar