22.06.10

I just need somebody to love

pea valutab kohutavalt ja alajahtun vaikselt. armas. homseks pean terve olema, sest homme jaanid ja tahaks ka väga naabrite juurde minna. saab sööki ja jooki ja värki. can't wait. jeas, me ei lähegi kaatriga merele, teinepäev lähme.
ma ei oska midagi kirjutada siia ja ei taha ka väga. teine päev tuleb pikem postitus, ausalt. vist.
I'm going to cry a river!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar