02.06.10

LätiLätiLäti


















ma lõpuks ometi Lätist tagasi. ülivingetorehea oli ja seltskond oli super. paremat seltskonda ei oskaks tahtagi! nonii, ma teen väikse lühikokkuvõtte nüüd kahest päevast.
Gandalfil puudub pass!,tarzani rada/seikluspark: ülivinge; kohutav vihm; ekstreemsused; lumelauaga ühe puu juurest teise puu juurde; kollane rada, kus on ainult trossiga alla sõitmised!; kollasel rajal enamvähem äraeksimine; ilus instruktor; jälitav instruktor; porine metsatee, kus paljud käpukil alla tulid.
veel igasugused lahedad kohad, paljupaljupalju nalja igalpool, bussisõidud!, bussis magamised, ilusad mehed, 2 korda läks mahlapakk ümber, supp läks ümber, põletasin jala ära, voodi oli suppi täis, hakkasime koristama, magasin Jetega ühes kitsas voodis, terve öö ilma tekita, VÄGA külm, õhtune möll meie toas, Enari kõlar, turvamees võtab tutist kinni?!, joogid, kuri tädi Muumi, järgmine aasta lükkavad türukud koolis vankrit?, sääääääääsed, ühika kõrval rongijaam?!?!?!, üleväsinud Liis, kiimas Jete(sorri).
Riia linn, Hiina poisid, Maali/Meeli, bussijuht!, Lido, ostukäru, ilusad autod, newyorker, terranova, meeste osakond, aasta naljad Maali poolt, plaksutamised, khm mõnus hais bussis.
NIII PALJU ARMASTAN TEID, kes selle reisi nii heaks tegid. sain aru, et mõned inimesed, kellest ma siiamaani eriti miskit ei arvanud, on tegelikult väga tuusad ja mõnusad! ja, kui kellegil on pilte veel siis öelge! :D
JA PILTE KA SIIS!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar