31.05.10

alors on danse




täna oli kirke lõpukas siis, päris torevinge oli. kui keegi teab, kust pilte saab, siis palun karjuda!
Yuki saabub täna öösel, a mina lähen ära. Homme hommikul tegelt täpsemalt. Ei saagi oma kullkallikesega rääkida. Neljapäeval alles. aga siiski ootan homset reisi. eks vaatab, mis saama hakkab!
olge vahvad, võtke ennast kokku ja teeme hea reisi eks! jätame ära need labased naljad ja nõmedad pilgud eksole! siis on kõigil hea. :)
ma ei saa aru sinust.. ausalt ei saa. võibolla ei tahagi saada. mine tea, mis hullu sealt tuleb. ja sa ei saa vist täpselt minust ka aru. võiksid saada. aga kui ei saa, siis ei saa. ma ei viitsi selleks miskit teha, et sa aru saaksid. ei pea saama. ja kindlasti sa ei taha ka. niiiet, eks ma siis olen, omaette. tsauplau sulle siis..

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar