26.06.10

game over


käisime eile Sofile kaitsesüsti tegemas. hmm, tal oli jumala savi. tavaliselt on koerad pärast solvunud ja õnnetud, a Sofi küll mitte.
praegu on selline tunne, et tahaks ennast õhku lasta. öö läbi olen magamata jälle, peavalu tapab ja ma olen koera peale nii kuri, et ma ei taha teda näha nüüd natuke aega. õõõhhh, kuidas saab üks pisike armas kutsikas nii närvi ajada?!
SOFI SAI 2 KUUSEKS, hooraaaaayyy!
Jeteeee, millal sa tagasi tuled? :/

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar