

see jaan oli päris vinge. hea seltskond ja muud polegi vaja. nii hea, kui ei pea teiste peale mõtlema ja mingeid mõttetuid igapäevaseid probleeme lahendama. lihtsalt istud, vedeled päikese käes, vahepeal jood miskit head ja tuju tõuseb. supermõnus. teiste naabrite juures käis pidu hommikuni ja viimane, mida ma kuulsin, olid mingid mõttetud vennad 'my heart will go on' laulmas/huilgamas.
terve tänase päeva veetsime ka naabrite juures. tegime grill-chilli ja lebotasime. terve päev päikese käes olemist ei mõju hästi, see on juba ammu teada. kõik kohad valusad, aga homme on parem ja keha pruun juba, mmmmmmm.
praegu hüppan diivanile, viskan pikali ja naudin jalgpalli. höhö
mis homme õhtul teeme? ee, alates kella 6st? mul vabaaaaa pleiss hmm.
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar