16.05.10

One shot.



ma loodan, et väga pikk postitus ei tule, a ma loodan, et te annate andeks, kui tuleb. mul oli nii vinge päev lihtsalt ja pean kõik kirja panema nüüd. see tähendab, laupäev oli vinge. hommikul ärkasin kell 8 juba, uni läks ära lihtsalt vanaema juures. mingi aeg saabusin koju. panin bikiinid selga ja läksin rõdule päevitama. kuulasin muusikat ja olin lihtsalt 2 tundi. nii mõnus oli. mingisuguse jume sain peale ikka ja selle üle väga õnnelik ka. hiljem tuli Jete meile, olime niisama ja poole nelja paiku hakkasime linna liikuma. käisime Jete juures läbi, siis kaupsist ja siis linnuse poole. ma ootasin ikka midagi väga vinget aga polnud seal miskit eriti. a me tegime ise enda päeva väga heaks ja paljud inimesed aitasid kaasa ka sellele! istusime pingil lihtsalt, tegime pilte, naersime, sõime jne. nägime palju väga kahtlaseid inimesi ja saime nende üle kõvasti naerda. tegelikult ei ole nii ilus, aga siiski. mingil ajal küsis üks kutt(ühe pildi peal valgete pükstega!), kas me kalli tahame. me ei saanud midagi aru muidugi. siis ta tuli meie juurde, andis need kupongid(pilt!) meile ja kallistas meid awww. seejärel saime jälle kõvasti naerda. Katiga rääkisime ka juttu vahepeal ja igasugustega veel. 3Lpurk esines ka ja ma täiega fännasin. siinjuures pean Jetelt vabandust paluma! hahahahaahah. kunagi saime Rogeriga ka kokku, rääkisime juttu. siis läksid nad ära, vahepeal nad kukkusid kuskil, Roger käis kiirabis. hiljem saime jälle Rogeriga kokku. Käisime kaupsis süüa ostmas ja saime ülikõvasti naerda. ja terve see tee, mis me linnusesse tagasi läksime, me lihtsalt naersime. ja linnuses ka muidugi jälle. mingi aeg otsustasime kodu poole liikuma hakata. siis otsustas vihm, et hakkab sadama. see oli muidugi ükskõik, sest vihm oli soe ja seda tuli nii vähe. aga kui padukat tulema hakkas, jooksime kõigepealt jetega varju kuskile, edasi viskasime plätud jalast ja jooksime mööda Metsa, Jalaka ja Vahtra tänavat paljajalu, keset teed, lompides, kivide peal(auch). aga ma ei tea, millal ma viimati nii laheda asjaga hakkama sain. tõsiselt vinge. siis läksime naabrite juurde sööma. üks kutt otsustas mind seal sebima hakata. mis siis, et mu isa kõrval oli. a kuna keegi sealt peale meie ei olnud täiesti kaine, saime jälle kõvasti naerda. kuidas saab olla nii loll, et ütled ühe suvalise lause ja naerad lihtsalt südamest selle üle? väga kahtlased tüübid on need Karli ja Erki ahahahahha. kohutavalt vinge haha! õhtul voodis sai jälle palju nalja, panime kirja kõik meie laupäevased musid(uiui, nimesid ma ei nimeta) ja tegime jutu ka nendest. :)
täna, kui me batuudil olime, siis kuulsime, et vihma sajab. see tähendab, naabrite juures sadas, aga meie hoovis veel ei sadanud. on see võimalik? ju on siis. järsku hakkas meie hoovis ka vihma sadama ja jooksime tuppa ära. nüüd ma olen üksi ja üliigav on. absoluutselt mitte kedagi ei ole msnis, kes mul tuju heaks teeks, Simon ei räägi minuga ja välja ka ei saa minna, sest varsti pean hakkama venda valvama. ja mis seal väljas sellise ilmaga ikka teha?
niiii nõme on olla, sest järgmine unenägu hakkab täide minema.. :S:S:S:S:SS::S:S:S





Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar