14.05.10

oh my god, you almost killed me with your eyes!

yeei, ma olen vanaema juures niii lahe. tegelikult ei ole üldse lahe. igav on. vähemalt sain korra arvutisse, aga kuna siin on mega nuss arvuti, siis ma tõmban minekut ka kohe siit. niikuinii ühtegi musi msnis pole ja keegi ei taha mu tuju heaks teha. tuleks täna siis telekast midagi head, aga ei. tahaks süüa.. mis siis, et ma natuke aega tagasi sõin! peaks külmkapi kallale minema. see selleks. varsti ongi juba õhtu ja kunagi lähen tuttu ka äkki ja siis on päris cute värk.
homme tuleb ülivinge päev, kui ainult vihma ei sajaks, siis oleks super ja rohkemgi veel. hommikul vanaema viib koju mu kui ta viitsib, siis tegelen omade asjadega kodus veits ja siis kunagi saabub Jete meile ja siis lähme linnusesse ja absul igalepoole, sest mul homme terve päev freedom. õhtul pidime naabrite juurde minema a kuna Jetel pole kodu ja tuleb meile siiis jääb see lõbu ära. naabrite juurde alati megavinge minna tglt, sest naabrid ise on megavinged ja no words.
ohjah, ma ei saa selle klaviatuuriga hakkama, niiet tsauplau ma lähen! :D

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar