niivinge päev. niiiihea tuju. väljas oli niimõnus! Lähme veeel paraleppa 'teda' otsima ja kaupsi inimesi vaatama! ja õhtul sain niiiiiiivinge asja teada, mille üle ma niiiiiiiiiõnnelik, et seda ei saa sõnadesse panna. mul pole miskit öelda rohkem. teisipäeval on ekskursioon juba ja siis teeme piduuuuu!
ja ma pidin lisama need kutsude pildid, sest ma niiiiväga armastan neid pisikesi juba!
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar