

väga väsitav, kuid vinge päev! keskkonnapäev oli ja käisime Marimetsa rabas. Alguses ei viitsinud keegi minna, aga kui juba rappa jõudsime, läks kõigil tuju heaks, sest lahe seltskond oli ja enamus laudteest oli vee all. alguses oli päris rõve, pärast läks vingeks, tundsime ennast väikeste lastena. poisid käisid ujumas ka. päris ilusad paljad poisid olid! tegelikult oli jah väga vinge, va see, et tagasitee ei läinud nii ladusalt kui minek, sest mega palav oli ja kõik olid väsinud juba. jalad ei kandnud, käisime kordamööda tokki kõik. liis pani 2 korda matsu, kertu kukkus sisse, anett kukkus sisse, ja paljud kukkusid veel sisse. osavad! ahjaa jumalküll, ma unustasin mainida, et päevitasin endale pluusi selga. õlad ja turi on väga valusad ja punased. mõnus päev! kordame? vaevaaalt hahaha.
vasak, vasak, vasak parem vasak!
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar