

mõnuz päev. vene keele tunni ajal mõnuz päikest võtta ja liis oli nii hea ja tahtis mulle jäätist ka osta. ma tean, et see on mõttetu, aga ma pean mainima, et ma sain ajaloo kt 10, sest see on midagi ebareaalset minu puhul! ma ei oskagi rohkem midagi öelda eriti. aa seda, et homme on peaproov mul ja esmaspäeval on kevadkontsert.
Kõik 24.mai kell 18:30 kultuurimaja rõdusaali VK ,,Kirke" kevadkontserti vaatama! Pilet õpilasele 15.-
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar