25.04.10

z o m b i e w a l k


Ühe sõnaga, zombiewalk oli super ja vägaväga tahaks korrata. Super seltskond oli ja üldse oli nii superlahe, et pole sõnu. :)
Reedel käisime Jessyt ka vaatamas. Ma ei mõista, kuidas saab keegi niiiiiiiniiiiiiii armas olla?
Laupäeva öösel võttis Jete mind enda juurde, tegime igast pulli. Pmst terve õhtu istusime chatroulette'is ja otsisime lahedaid inimesi. Leidsime ka! Tuju oli laes ja kunagi hakkasime horror moviet ka vaatama. Tglt oli suht mõttetu film. Mingi poole 5 jäime magama ka kunagi. Ma arvan, et te ei taha teada, mida ma unes nägin. See oli tõsiselt haige lihtsalt hahahaha. Kui ma selle unenäo peale mõtlen, siis tuleb see rõve pilt alati silme ette ja väga laheee jaa. Hommikut alustasime jälle chatroulette'is ja tuju oli jällegi laes.
Põhimõtteliselt oli übervinge nv ja keeraks aja tagasi, kui saaks :)
Tegelikult mul tuleb masendus peale, kui ma mõtlen, et ma ei saa ja et mu võimalused on juba ammu piiratud ja kõik on käest läinud ja ma ei taha tegelikult üldse selle peale mõeldagi, sest praegu on enamvähem kõik nii hästi ja tahaks, et nii jääkski, aga ei saa, sest see ei ole lihtsalt võimalik. Nii kurb, kui see ka poleks, ma ei oska lihtsalt..
Jarred, Nathalie, Raul, Andy, Ed :*






Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar