22.04.10

HOMME ON ZOMBIEWALK! Ja parem lootke, et ilus ilm on! Lahe seltskond tuleb ka kokku niiet tõotab tulla päris vägev värk.
Homme ründame Jetega Rogerit ja ta kutsut, sest meil juba kiusatus niii suur. Ja Roger, palun ole hea poiss nüüd ja luba tulla meil eks. Paluuuuuuuuuuuuuuuuuun.. Kui lubad, siis anname ühe kalli ka!
Emps näitas eile tuhapilvest ülilahedaid ja ilusaid pilte. Tõesti vägev :)
Homme tuleb siis uus sõjaplaan, eksole Jete?

Jou ma sain sünnipäevakingiks uue jalgratta,
lendavad mu poole kuulid jou mind tahetakse tappa.
Võtta ära mu jalgratta need gängsterid, jah,
nad plaanivad varastada mu roosa jalgratta.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar