19.04.10


Täna olid võrguvõitlused ja me panime kinni need! Poisid said lutti, aga kokkuvõttes võitis siiski A klass, st siis meie! Halb on see, et mul käsi sinine ja valus, Jetel verevalumid ja Christen väänas jala välja VIST. Aga me elame üle, saime karika siiski jess.

Rohkem me Uku ja Priiduga ühes lauas ei istu. Pidime ropsi panema Jetega ja Priidul on absolutely cool naer!

Jete andis lõpuks mu 25eeku ka tagasi, mida ma niiiiiii kaua ootasin. Tglt ma ei oodanud, aga tore ju, kui raha antakse. Tegin suht kohe selle raha maatasa kah.

Õhtul oli trenn ja siis peale seda käisin Marisega väljas ja pulli sai ja ei midagi muud erilist.


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar