20.04.10

Kehaline oli õues ja nii mõnus oli. Kõik olid imekombel nii sõbralikud ja lahedad. Nooojah, ega meid kõiki ju polnud kohal ka..
Mulle teeb nii haiget, et sa ise ei taha, aga teistele ka ei luba. Ma isiklikult arvan, et need asjad ei käi nii.. Ja, see teeb ka nii haiget, et ma ei tea sinust phm mitte midagi enam. Vahest ma tahaks lihtsalt teada kuidas sul läheb või et mis teinud oled janii aga mida aeg edasi, hakkab see üha enam ja enam mulle võimatuna näima.. kurb, kurb.
Ja tegelikult, hakkasin ma nii järsku sind ka igatsema. Ma olen suht palju sitasti öelnud sulle, aga tegelikult nüüd võtaks ma need sõnad tagasi. Kui see ainult võimalik oleks.. Sest tegelikult said sa lühikese ajaga väga kalliks ja tähtsaks mulle ja sa aitasid mind erinevates olukordades, sa olid alati olemas, väljaarvatud mõni lahe 'sõber'.. Eijah, tegelikult tahaks tagasi neid aegu, kus me normaalselt läbi saime, aga nüüd on juba hilja.. vist.
HLA playback oli päris lahe jaaaa. Siim ja Martin laulsid ja me pidime Jetega kellegi ära tapma, kui neid alguses kuulama ei saanud minna. Peale üritust möllasime väljas veel. Laulsime ja mängisime lolli jne. Nagu alati.
KRISTIN SAAB HOMME BREKETITEST LAHTI!
And I don't want the world to see me
cause I don't think that they'd understand.
When everythings made to be broken,
I just want you to know who I am. Love this song!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar