
hommik, väga kahtlane tunne on praegu. tahaks praegu bikiinid selga tõmmata ja rõdule päevitama minna. mmmmm..
Eile suutsin koolis käed ära põletada. vastu radiaatorit. omaarust üritasin käsi soojendada aga juhtus nii.
Tegelikult olen jälle paljude uute ja huvitavatega tuttavaks saanud. päris toredad inimesed. sõduritega oleks tahtnud ka lähemalt tutvuda, päris lahedad kujud olid.
Tänane päev on asja ette läinud vist? Vend otsustas klaasitäie vett pähe kallata mulle, ma tegin tagasi muidugi, ja siis valas mulle veel mahla pähe ja lahe elu vms?
Õhtul on siis haaknõelale minek. Loodan, et tuleb lahe üritus!
ma otsustasin, et ma ei pane blogi lukku, aga ma ei hakka nüüdsest siia nii tihti kirjutama, sest mul lihtsalt ei ole millegist rääkida. :)
STEN-MARTINILE PALJU ÕNNE!
RIP mu slipid :/
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar