11.04.10




Eile oli haaknõel siis. Tanel ja Harri tahtsid meile 65.- pileteid müüa ja seal oli päris ilusaid kutte. Tegelt oli suhteliselt mõttetu üritus. Peale selle, et Siim ja Martin laulsid, ei toimunud midagi huvitavat. Kunagi jõudsin koju ka. Astusin autost välja ja lendasin vastu aeda, käsi on nüüd mõnusalt valus.


Täna on jälle nii ilus ilm ja peaks midagi lahedat ette võtma. Nelke võiks helistada juba ja Luik võiks haapsalusse maanduda. :)
Käisin ennem rõdul päevitamas. Tegelt pool tundi olin, aga viskas suht pildi eest ära ja paha hakkas. Aga niiiii soe oli ja ülakeha oli enamvhm paljas. Reedel jälle!




Damn, I love Andreas Stil & Lucas Till!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar