mõtlesin pikka aega teha siia mingi meeletult pikk postitus ja terve see 2013 aasta kokku võtta, kuid hakkasin mõtlema, et tegelikult ei viitsijaksataha ma seda teha ja kui aus olla, siis sellel ei ole vist erilist mõtet. kõik tähtis, mis sellel aastal juhtunud on, seda ma tean ju ise kõige paremini ja vist ei ole mõtet siia seda kõike ümber trükkida, oma silm on kuningas siiski. aga ma lihtsalt pean mainima, et 2013 aasta oli lihtsalt meeletult tore ja mõnus. igas aastas on omad ajad, kus sul on tervest maailmast kopad ja sa ei taha mitte kedagi näha ja kõik ajab närvi aga ei, minu jaoks oli 2013 üks väga ilus ja hea aasta, võin rahul olla. mu ümber on lihtsalt tohutult armsad inimesed, kes sellele heale ja ilusale kaasa aitavad ja ma olen lihtsalt üks väga õnnelik inimene! ma küll ei satu väga tihti oma lähedastele ütlema, kui palju ma neid armastan ja kui tähtsad nad mulle on aga nüüd on see koht. mu pere, mu sõbrad, mu sõbrannad, mu Kevin- see on lihtsalt meeeeeletult hea tunne, kui sul on inimesed, kelle peale sa saad loota ja kes sind alati kuulavad, kellega sa saad naerda ja nutta. ma tahaks kõiki teid lihtsalt katki kallistada ja karjuda tervele maailmale, kui kuradi head inimesed mu ümber on ja teie teetegi minust selle Kristini, kes ma olen- ilma teieta ma ei oleks midagi. teie suudate mind püsti aidata, kui ma kukun. teie suudate mind naerma ajada, kui ma nutan. teie olete just need, keda ma kõige rohkem vajan, ma lihtsalt ei ole osanud seda võibolla nii sügavalt hinnata.. aga ausalt, ma olen meeletult õnnelik, et te kõik mul olemas olete ja 2014 teeme uusi ja toredaid mälestusi ja veeeeel parema aasta, kui 2013 oli.
saadame vana aasta naeratusega ära ja võtame uue veel suurema naeratusega vastu, jaa! :)
ülimegailusat vana-aasta lõppu teile, mu kallid lugejad! :)

Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar