08.04.13

KUS ON SUVI

ükspäev oli tore trenn ja peale trenni sai toredaid pilte tehtud, sest kõigil oli hea tuju, SEST ilm oli ilus :)




ok Roger
neljapäevane trenn oli ka megamõnus :) üldse on nii mõnus trenni teha, kui õues on alles valge ja päike paistab. reedel andsin väikestele trenni. väga tublid olid nad ja ise olin ka väga tubli, sain pea peal seisu selgeks lambist jee. peale trenni jalutasime vennaga koju ja mõnuz oli, päike soojendab ikka nii imeliselt





massive hair

TAHAKS SUVE! tahaks oma uue tagiga käia ja oma lühikeste punaste pükstega ja teksavestiga ja tennistega ja oma uue musta kleidiga ja oma neoonroosa seelikuga ja apppppppi no kas on palju palutud üks väike suvi või :( tahan puhata ja chillidaaaa, päevitada ja hiiumaale minna, laintes möllata ja kuuma päikese käes siidrit libistada, õhtuti väljas jalutada ja tähti vaadata, suviseid fotosessioone teha ja päikeseloojangut vaatama minna, telgis magada ja sääski tappa, lõunani magada ja koeraga õues ringi joosta, Robbie kontserdile minna ja Saaremaa rannapeol tantsida, valge daami laadal koeraga ns ringi jalutada ja sõbrannadega lollusi teha, maasikaidarbuusivaarikaid palava ilmaga süüa ja PLL'i 4ndat hooaega vaadata, metsa jooksma minna ja õhtupäikesega oma massive toolil rõdul chillida, hoovis lilli kasta ja HG kõrval kossu loopida, grillida ja õhtuti topul ujumas käia, peale ujumist rahesadu väga valusalt selga saada ja parmude eest ära joosta, Viljandi sugulasi augustis külastada ja paduvihma käes hundiratast visata, uusi tutvusi saada ja American Beauty Car Show rongkäiku vaatama minna, jaanipäeval pidu panna ja 'jaanipäeval kõrgeks kasvab rohi' kuulata, maal marju söömas käia ja ATVga põllu peal rajal kimada, oma nupsude lõpetamisele minna ja isa sünnipäeva hoovis rohke rahvaga tähistada, Kertu juures basseini hüpata ja joodikuid tänaval aidata, äikesepilvede eest ära joosta ja liblikaid taga ajada, koeraga meres möllata ja temaga koos liiva sisse auku kaevata, summer love'i omada ja lihtsalt suve nautida..

http://ask.fm/krixcu tulistage seda kohta ka :)

midagi superhead ka siia lõppu. heamõnus


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar