30.03.13

neljapäevane esinemine noarootsis läks väga hästi ja nii palju kui ma kuulsin, siis kõigile meeldis ka. saime pooletunnise fotosessiooni Silver Raidla juures ka TWOga, ehk siis uued särgid lähevad varsti tellimisele ja siis fotoshootile! :)
kuna reedel kooli ei olnud, siis reede oli ülimalt lebo. ei suutnud kuskile õhtul minna ka niiet olin kodus ja rääkisin oma toredate inimestega juttu. laupäeval ärgates oli nii halb olla, nõrk ja rõve. terve päev pole suutnud mitte midagi teha ja phm pool päeva olen lihtsalt maha maganud. nüüd õhtuks ei ole ikka paremaks läinud ehk siis jälle kodune õhtu. ehk saab järgmine nv midagi head teha.








Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar