16.03.13

neljapäeval käisime TWO'ga Turba Gümnaasiumi moeshowl esinemas. lava oli küll väga kitsas ja lavale minek tuli väga ootamatult, agaa meil läks väga hästi ja olen väga rahul. publik võttis meid ka väga hästi vastu ja väga tore oli. järgmine esinemine siis 28.märts Noarootsis ööpeol :) mai lõpus on ka päris mitu tähtsat esinemist tulemas, aga nendest veel igaks juhuks lähemalt ei räägi.

reedene koolipäev oli lebo ja vaheaeg hakkas ka. vaheaja tunnet üldse ei ole aga mis seal ikka, vähemalt saab natuke aega puhata ja välja magada ennast. ilmad on ka viimastel päevadel nii ilusad jälle, täielik kevade tunne tekib. kahjuks see lumi ei kavatse arvatavasti nii pea veel ära sulada, niiet ilmselt ei tule ka see aasta õiget kevadet. lihtsalt kohutav. niii tahaks tagi ja tennistega käia ju..
vaheajaks kindlaid plaane vist ei olegi. pean tantsu selgeks saama, uut tantsu väikestele hakkama mõtlema ja raamatu läbi lugema. võibolla mingi päev tuhamägedesse lauatama ka ja võibolla teisipäeval Tallinnasse. kindlasti peaks mingi päev pildistama minema, selliseid ilmasid on jõhker kasutamata jätta. aga praegu tahaks lihtsalt voodis lebotada ja sarju vaadata, mõnus

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar