pole siia mitu päeva jõudnud, nii kiire on olnud. või kas just kiire, aga olen ära unustanud jne. mõned pildid on ka siia lisamata jäänud mingil põhjusel niiet panen need ka.
neljapäeval(27.12) käis Luigeproua meil, olime kella 4ni üleval, vaatasime filmi ja tegime nalja. öösel mingiaeg läksime korraks paari toredaga õue juttu rääkima. hommikul ärkasime suhteliselt vara juba, sest Jeteke pidi koju lendama.
hehe mina kuusega
enne aastavahetust olevat nädalavahetust ma ei mäleta. ma ei tea miks, lihtsalt ei tule meelde mis ma tegin haha. ju ma käisin väljas ja vaatasin kodus filme ja koristasin ja külalised käisid jm, selline teema. agaaaa mingi hommik tuli tahtmine kaamera haarata ja siis tegime Sofiga ka paar pilti.
ema-isa tuba on ikka niii mõnus suur ja päeval on seal nii mõnus valge, hea meelega omastaks ära selle toa. suuuuur garderoob ja suuuuuuur voodi.
mummunummu
ja siis tuli kauaoodatud aastavahetus. kuskil kella 12ni olin ma kindel, et tuleb megamõttetu aastavahetus ja pärast lõpetan jälle kodus vihase ja kurvana. agaaaa ei läinudki nii. kõige vingem aastavahetus vist, mis mul selle 16 aasta jooksul olnud on. õhtu kujunes väga mõnusaks ja inimesed, kellega koos aega sai veedetud, on ka lihtsalt nii mõnusad. mõne heaga oli niiiii mõnus rääkida ka üle pika aja. täitsa tore :))))))))) kuskil 9 ajal jõudsime lõpuks Jete juurde. algne plaan oli koju minna, aga kuradi libe oli ja ei tahtnud väga üksi liikuda ka. poole 4 ajal läksin ilma Jete teadmata koju ja kui ta pärast ärkas, siis oli šoki saanud hahah, tegin naltsi. terve ülejäänud teisipäev oli väga mittetore :D:D:D oeh
kolmapäeval chillisin vist ka kodus, mitte mingit tahtmist polnud kuhugi liikuda ja mingid eriti armsad ilmad on meil ka viimasel ajal. neljapäev oli ka mõttetu, tegin Jussi sünnaks söögiasju ja vaatasin filmi jne, täielik lebo. eile tõid empsiss meie kauaoodatud auto ka koju lõpuks. tegelikult oli see juba tükk aega autokeskuses seisnud teistele vaatamiseks hehehe aga jes, eile tuli see kiisu koju. oli suht pime juba ja Sofiga kahekesi ootasime autot, vaatasime Sofi toa aknast hihi. ja siis lõpuks kui kiisu tuli, oli väga harjumatu, kuidagi väga suur asi seisab katuse all ja Sofi läks ka hulluks, mõtles et keegi võõras tuli haha. tegelikult talle meeldis auto raudselt :)
'kiisu piilumas' pilt ka. ükspäev, kui normaalne ilm jm, teen ehk põhjalikumad pildid ka.
täna sai juss 9, külalised käisid õhtul jm, nothing special
homme tulevad kell 12 Jussil mingid sõbrad siia ja õhtul auto liigud ehk siis hunnik mehi tuleb meile sauna haha. pühapäeval on Pärnusse minek Jussi tennisevõistlustega seoses, ehk saab miskit ilusat ka soetada endale ja õhtul Oti kontsert Lihulas, parim. viimane kord, kui Oti kontserdil käisime, siis kuulasin tükk aega pärast tema laule ja olin nii in love. ma usun, et ega seekordki armumine tulemata jää :D aga ma olen suht kindel, et eelmine kontsert on lõppkokkuvõttes parem, sest see koht ise juba oli niiiiiiiiiiiiiiii mõnus, olekski jäänud sinna.
ja esmaspäeval ongi kool jälle juba, whay







Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar