paar pilti sellest, kui pisike Gloria meil käis :)
tegi musi :)
paar mõttetut pilti ka nüüd, mis viimasel ajal tehtud.
kui lühidalt viimane nädal kokku võtta, siis ma olen väga erinevalt tundnud ennast. väga õnneliku ja rahulikuna, samas väga vihase ja pettununa. vastik nädal, väga vastik. detsember, please be good.




Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar