08.09.12

 reedel sai tallinnas käidud. käisime ka teletornis ära lõpuks. ulme, mis tuul seal üleval oli ja see kõikus ka päris korralikult. ülihea lõhepirukas oli seal! botaanikaaed oli küll täiesti mõttetu minu jaoks, rohkem ei lähe. pärast käisime rotermannis ja siis roccas, kust endale ülinummi mantli, talvejaki ja veel ühe seeliku sain. seelikuid on mul kapis juba täpselt 24 tükki ehk siis nüüd ostsin 25nda juurde :D:D::D olen friik, ma tean, aga seelikud on täiega minu teema. ei saa kunagi poest lahkuda nii, et ühtegi seelikut ei osta. igatahes olen ostudega ülimalt rahul ja tagi see aasta ei osta ikkagi. ülimegailusaid saapaid nägin ka ja nii super hinnaga, kuid ei ostnud veel ära. nüüd kodus hakkas emps blokkima täiega, aga ma loodan siiski, et saan need. pärast käisime mäkist läbi ja siis kodu poole. täna käisime Kertu, Karola ja Sofiga nostalgitsemas. käisime rongkäiku vaatamas ja siis korraks lossikas ka, a seal ei toimunud midagi erilist. jalutasime siis mu juurde korraks ja siis Kertu ja Karola läksid ära. ülejäänud päev olen lihtsalt chillinud, maganud, muusikat kuulanud, koristanud, süüa teinud jne jne. homme on üks fotosessioon plaanis, loodan ilma peale.
paar pilti ka nüüd



 tegin ka cooli pildi






Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar