sünnipäevalaps trügis pildile
teisip ja kolmap pidasime isa sünnipäeva ka.
tahtis kallale tulla
mu ilus mees
isa tahtis ka kallale tulla haha
hahahahha põhipilt tal
jälle tuli kallale
tupsuu
siis, kui me kell 12 väljast tulime ja legodega mängima hakkasime haha
oeh ma ei tea, viimased õhtud on kuidagi niii head olnud ja kõik on niii hästi. täna läheme tlnasse step upi vaatama, FINALLY, ma niiiii ootan lihtsalt. homme arvatavasti tööle ja laupäeval ka. niiiii ootan laupäeva õhtut juba. ma väga loodan, et kõik läheb hästi :)
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar