02.08.12



 sünnipäevalaps trügis pildile

 teisip ja kolmap pidasime isa sünnipäeva ka.
 tahtis kallale tulla
 mu ilus mees
 isa tahtis ka kallale tulla haha
 hahahahha põhipilt tal

 jälle tuli kallale

 tupsuu

 siis, kui me kell 12 väljast tulime ja legodega mängima hakkasime haha


oeh ma ei tea, viimased õhtud on kuidagi niii head olnud ja kõik on niii hästi. täna läheme tlnasse step upi vaatama, FINALLY, ma niiiii ootan lihtsalt. homme arvatavasti tööle ja laupäeval ka. niiiii ootan laupäeva õhtut juba. ma väga loodan, et kõik läheb hästi :)

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar