16.06.12





 eksamite riietused :)



 käisime ükspäev Liisuga pildistamas. mõned pildid sellest nüüd



 need olid niinummiiid









 eile õhtul voodisse minnes leidsin sellise vorsti sealt, karu kaisus.


igatahes, suvi on meil, 9ndikel, ka lõpuks käes ja niiväga tahaks lõpetamist juba, saaks sellega ühelepoole. mõned päevad veel ja ongi juba. täna saab mu kleit ka lõplikult valmis. ma ise väga rahul ja see kõige tähtsam. esmaspäeval juuksurisse proovisoengule. pole küll erilist mõtet, aga igaks juhuks küsin ikka juuksuri arvamust ka.
mõtlesin, et lisan paar Hiiumaa pilti ka siia eelmisest aastast, agaaa nendega on juhtunud midagi, niiet ei saa. sad but true, a varsti tulevad uued pildid. :)
Päikest!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar