pole siia päris ammu sattunud jälle ja ma vist ütlen seda iga kord, niiet peab hakkama tihedamini külastamas käima seda kohta siin. suvi tulekul ju ja nüüd hakkab hästi palju pilte ka tulema ja värkisärki. loodan vähemalt!
konsultatsioonide ja eksamite ja asjadega oleme nüüd otsapidi hgs juba. nii kuradi kahju oli hwgst ära tulla, aga nu pole teha midagi sinna. kuigi ükspäev Wiedemann juba protestis seal selle lammutamise vastu, niiet ma ei taha teada, kui kurjaks ta pärast saab :DDDD igatahes eesti keele eksam on juba viiele tehtud ja homme on matemaatika eksam. siis ainult veel ühiskond kolmapäeval ja läbi need eksamid ongi! siis jääme lõpetamist ootama hihi. emps hakkab varsti kleiti õmblema. ma väga loodan, et see tuleb normaalne.
homme kell 10 eksam ja siis peale seda tallinnasse. loodan, et saan vajalikud asjad sealt kätte ka. väga loodan..
mõned pildid ka. ükspäev käis Jete meil päevitamaz, sai natuke naltsi ka tehtud.
kõige nunnum preili :)
namaste
ma ei saa aru, miks need 2 auku mul tulevad sinna niimoodi hahah, teisele poole ei tule.
paar pilti pühapäevasest esinemisest ka. ilmaga meil ei vedanud, aga esimese suurema esinemise kohta läks enamvähem hästi. eks kõik panid natuke pange ja esinemine oli raskendatud ka tänu tuulele ja märjale libedale murule, aga me oleme ikkagi hästi tublid! :):):) nüüd on tantsimisega väike puhkus ja juulis teeme jälle trennikesi, sest juuli lõpus tähtis esinemine tulemas. võibolla enne ka mingeid esinemisi, aga praegu ei ole kindlat miskit veel.
THE WILD ONES, kõige vingemad!
täna käisime Sofiga rõdul päevitamas. preili hakkab ka jumet võtma juba. igatahes päike kõrvetas täiega, nii mõnuzzzz :)
vässsuuuuu
modellkoer on mul.
niggah
vässsuuu vol2
empsuga juhtusime sama värvi olema.
anyway, olge tublid, käige õues, päevitage ja nautige suve! :)









Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar