25.04.12












 oooooo stripp käib






vahva teisipäev. pole viimasel ajal väga palju kirjutanud siia enam, ainult pilte lisanud aga ma ei tea, kui midagi olulist või vinget kirjutada pole, siis ma ei hakka mõttetut juttu ka rääkima. varsti hakkab kindlasti rohkem juttu tulema. ja suvel eriti palju.
see vajab mainimist, et eile oli juba eesti keele proovieksam ja tahaks tulemusi teada juba niiväga. super on see, et järgmisest nädalast tunniplaan muutub ja reedeti hakkab ainult 4 tundi olema ja 2 neist veel kehalised ka, ebareaalselt mõnus.
tegelikult tahaks väga haigelt palju lõpetamist juba, hiiumaad, erinevaid esinemisi jne jne. kaksikuid pean ka suvel kindlasti nägema, muidu on mõttetu. päris ausalt.
Rogerwiek Original Ophelia ehk Sofi saab homme meil juba kahe aastaseks. täitsa lõpp, kuidas aeg lendab. aga tegelikult on ta siiski päris tita veel, vähemalt oma käitumise ja mänguhimu poolest. suureks see sanakas küll kunagi ei kasva. ega ta ei saagi, kui sanade perekond talle koguaeg igast lollusi õpetab. nii nagu peremees, nii ka koer, mwahhahaha. igatahes teeme Sofile vist pisikese üllatuse ka. :)
ilmad lähevad iga päevaga järjest soojemaks/ilusamaks ja suvi jõuab lähemale, PALUN TULE VEEEEL RUTEM.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar